استایل مردانه, فشن, وبلاگ

چگونه آقایان شیک‌تر، جذاب‌تر و مردانه‌تر به نظر برسند؟

استایل آقایان باید چه ویژگی‌های داشته باشد تا شیک و مردانه به نظر برسد؟ برای رسیدن به جواب این سؤال با سایت لباس لند همراه باشید.

مچ دستتان را تزیین کنید

یک ساعت یا دست بند می‌تواند سادگی لباس را از بین ببرد. دلیل تأکید ما در مچ دست این است که مچ دست‌خالی به‌شدت کسل‌کننده و ساده است بنابراین شما می‌توانید یکی یا هر دو مچ دست خودتان را با اکسسوری های رایج پوشش دهید. از ساعت و دستبند متناسب باسلیقه خودتان استفاده کنید. هر دو مچ یا یکی از آن‌ها را پوشش دهید. مهم این است که شخصیت خودتان را با آنچه می‌پوشید نشان می‌دهید. مچ دست‌خالی برای افرادی است که لباس می‌پوشند تا از شر سرما خلاص شوند و مچ دست تزیین‌شده برای کسانی است که لباس را برای جذابیت به تن می‌کنند.

پوشیدن  لباس روی لباس، جذابیت را بیشتر می‌کند

به اعتقاد لباس لند، پوشیدن یک لباس دیگر روی لباس ساده جذابیت آن لباس را افزایش داد. با استفاده از ساده‌ترین لباس‌ها می توان، لایه‌های زیبایی در کنار هم درست کرد. به عنوان مثال ژاکت خاکستری با شلوار جین به تن دارید، چقدر ساده و جذاب است؟  حال تصور کنید با پوشیدن یک تی‌شرت سفید زیر تی‌شرت خود چقدر جذابیت شما افزایش می یابد. به مثال‌های زیر دقت کنید:

نمونه استایل های شیک مردانه

استایل جذاب و شیک و مردانه

تک کت بپوشید

یکی از راه های شیک پوش بودن استفاده از تک کت است.به پیشنهاد لباس لند، لباس روزانه خودتان را با یک کت همراه کنید تا جذابیت بیشتری به خودتان اضافه کرده باشید. این سبک از لباس پوشیدن موردعلاقه مردان کارمند و اهل کار است و هیچ لباسی روی لباس‌های دیگر همانند کت نمی‌تواند زیبایی و جلوه مناسبی به مردان بدهد. تی‌شرت سفید و شلوار جین آبی به همراه یک کت آبی تیره چشم‌نوازتر است.

مد و تبلیغات لباس را کنار بگذارید

استفاده از مجلات مد نه‌تنها شمارا کمک نکرده بلکه گمراه‌تر هم خواهد کرد. دنیای مد و لباس مخصوص مردان فعال در زمینه مد مناسب است. مردان عادی که تمایل به پوشیدن لباس جذاب دارند لازم نیست از این ‌روند اطاعت کنید، حتی باید مخالفت کنند. کل سال، به پوشیدن لباس‌های کلاسیک تمرکز داشته باشید. لباس کلاسیک با گذشت زمان تکراری و خسته‌کننده نمی‌شوند. تمرکز بر روی آنچه سال‌های سال می‌تواند جذاب باشد بهتر از پوشیدن لباس‌هایی است که فقط چند روز یا هفته روی ویترین‌ها هستند، است. نکته این است که به‌جای دنبال کردن روند مرسوم، لباس‌های شیک و کلاسیک بپوشید. اغلب کسانی که از مد پیروی می‌کنند دچار اشتباه می‌شوند. کمد لباس خودتان را بر اساس مد روز پر نکنید، این کار باعث خالی شدن جیبتان خواهد شد. اصول اولیه شیک‌پوشی، ساده ‌پوشیدن است. یا به عبارتی زیبایی در سادگی است.

وسواس و حساسیت بیش‌ازحد نداشته باشید

وسواس بیش‌ازحد می‌تواند شمارا گمراه کند. اگر که لباس خودتان را ساده انتخاب می‌کنید، به دنبال ست کردن دستبند با ساعت هستید، کفش با ساعت، کمربند با شلوار، لباس‌های روی‌هم با یکدیگر همگی باعث خواهد شد، سردرگم شوید. البته وسواس در شیک‌پوشی دامن همه را می‌گیرد، نگران نباشید، فقط سعی کنید لباس ساده‌ای به تن کنید و با استفاده از نکته‌هایی که به شما در بالا آموزش دادیم، جذابیت بیشتری به خودتان اضافه کنید.

در پایان، لباس‌هایی را که بر اساس آنچه یاد گرفتید بپوشید و جلو آینه به خودتان نگاه کنید، آنچه در آینه خواهید دید باید یک مرد شیک‌پوش باشد، نه یک پسربچه! شروع کنید و نگران نباشید که ساده‌پوش هستید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.